Zestaw do uprawy domowy pomidory vilma

Zestawy do uprawy są idealnym dopełnieniem dla kwiaciarni, oprócz żywych kwiatów, świeczek i innych ozdób. Zestawy do uprawy pełnią dwie funkcje, są idealnym produktem dla osób, które nigdy nic nie uprawiały i chcą zacząć. Zestaw zawiera wszystkie potrzebne półprodukty i instrukcje, więc spełnia wszystkie oczekiwania dla początkującej osoby. Drugie zastosowanie to oczywiście prezent, produkt znajduje się w ozdobnym pudełku kraft, wysokiej jakości etykieta produktowa na połyskującym papierze, instrukcja uprawy wydrukowana na papierze kredowym.

Zestawy do uprawy
Niski próg wejścia

Zestawy do uprawy

Rozpoczęcie sprzedaży zestawów do uprawy nie wymaga dużego nakładu finansowego, wystarczy kupić jeden karton na próbę. Do tej pory sprzedaliśmy ponad 30 tysięcy zestawów w wersji beta na popularnych serwisach aukcyjnych takich jak allegro/ shopee. I produkt cieszy się dużym powodzeniem, zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet.

Własna uprawa i testowanie nowych zestawów

Wszystkie zestawy dopuszczone do sprzedaży dla kwiaciarni były najpierw testowane przez nas zarówno na zwykłym słońcu, jak i pod lampami. Następnie były sprzedawane nie mniej niż 1 rok przez internet, dzięki temu mogliśmy zaktualizować komponenty zestawów, jak i samą instrukcję,aby była bardziej czytelna dla osób, które mają pierwszy raz styczność z uprawą. Z tego też powodu instrukcje zostały podzielone na wersje uproszczoną (papierowa) i wersję rozbudowaną (online)

Masz dodatkowe pytania?

Jeżeli masz dotkowe pytania zapraszamy do kontaktu:

Tel: 514-524-348

E-mail: Kontakt(at)szybkauprawa.pl

 

Obecnie skomponowaliśmy ponad 90+ różnych zestawów do uprawy zarówno dla ludzi, jak i kotów. Większość zestawów będzie w formie rotacyjnej ze względu na wymagania dotyczące uprawy, natomiast będą również zestawy takie jak bonsai, sukulenty lub zioła, które będą dostępne cały rok.